USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Mana Beach Experience - Porto De Galinhas By Pta

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-27
2026-09-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

77

Mana Beach Experience - Porto De Galinhas By Pta

 Δωρεάν Wi-Fi

Δωμάτια με δωρεάν WiFi

 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Γρήγορο check-in/ -out
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Σπα & Ευεξία

Σολάριουμ

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

 Κατάλληλο για παιδιά

Παιδική χαρά

Δωμάτιο παιχνιδιών

 Κλιματισμός

Η βίλα Mana Beach Experience - Porto De Galinhas By Pta απέχει σχεδόν 7 χλμ. από το Κέντρο Ιππόκαμπου Hippocampus, και προσφέρει σολάριουμ για να εξασφαλίσει μια χαλαρωτική εμπειρία.

Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη θέα στην πισίνα. Αυτό το κατάλυμα έχει μπάνιο με ντους. Επίσης, παρέχονται στεγνωτήρας μαλλιών για την άνεση των επισκεπτών.

Οι επισκέπτες μπορούν να δοκιμάσουν βραζιλιάνικη κουζίνα στο Beijupira Muro Alto, που απέχει 7 λεπτά με τα πόδια από τη βίλα Mana Beach Experience - Porto De Galinhas By Pta.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson
    2,9 χλμ.
  • ΛιμάΝι Compensa
    2 χλμ.
  • Praia do Cupe
    4,4 χλμ.
  • Παραλία Cupe
    500 μ.
  • Ateliê Gilberto Carcará
    4,2 χλμ.
  • Mercadinho Santana
    3,7 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre
    47 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Πρόσβαση στο διαδίκτυο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • Ανελκυστήρας

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Εστιατόριο

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Κήπος
  • Σολάριουμ
  • Κέντρο γυμναστικής

Στο δωμάτιο

  • Δωμάτια με δωρεάν WiFi
  • Κλιματισμός
  • Καθιστικό
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Τραπέζι φαγητού
  • Πλυντήριο ρούχων
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • Παιδική χαρά
  • Δωμάτιο παιχνιδιών

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:00
Check-out: έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Mana Beach Experience - Porto De Galinhas By Pta;

    Οι τιμές σε η βίλα Mana Beach Experience - Porto De Galinhas By Pta κυμαίνονται από 55$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.
  • ❓

    Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα Mana Beach Experience - Porto De Galinhas By Pta;

    Η βίλα Mana Beach Experience - Porto De Galinhas By Pta δέχεται μόνο MasterCard, Visa και American Express.
  • ❓

    Υπάρχει πσίνα σε η βίλα Mana Beach Experience - Porto De Galinhas By Pta;

    Ναι, οι πελάτες της η βίλα Mana Beach Experience - Porto De Galinhas By Pta θα απολαύσουν πισίνα.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-27
2026-09-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Mana Beach Experience - Porto De Galinhas By Pta, Βραζιλία

Mana Beach Experience Porto De Galinhas, Pôrto das Galinhas, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allgalinhashotels.com

All rights reserved